Twoja strona internetowa zasługuje by tutaj być. Śmiało dodaj jej adres www i ciesz się nowymi klientami.

Uroda purific

Solaria

Solaria

Nasza firma TRI-STAR SOLAR to niewątpliwie wiodący dostawców profesjonalnych rozwiązań dla solariów, zarówno profesjonalnych jak oraz domowych. Nasza firma TRI-STAR SOLAR posiada rozległy asortyment towarów, na które przypadają w szczególności lampy do solarium, szyby plexi do solarium, liczne akcesoria do solarium kosmetyki do solarium oraz lecz również. Dostarczane przez nas solaria profesjonalne a także solaria domowe są najwyższej możliwej jakości oraz w sumie bezpieczne, co niewątpliwie przekłada się na pełny luksus użytkowania, bez względu na wybranego przez siebie produktu. Wszystkie nasze wyroby posiadają stosowne certyfikaty oraz atesty, co każdej osobie chcącej nabyć solarium domowe, profesjonalne bądź stosowne akcesoria oraz rynsztunek do solarium, daje całkowitą pewność, że otrzymuje najwyższej jakości produkt. Niezależnie od wybranego przez siebie produktu, zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu y pozyskać najlepsze dla siebie wyjście.

Usługi

Ogrzewanie hal sportowych

Ogrzewanie hal sportowych

Firma Technoheat para się sprzedażą przemysłowych urządzeń grzewczych. W swojej obecnej formie działa już od 1998 roku, wobec tego posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Jej oferta jest bardzo szeroka a także znaleźć w niej można w szczególności promienniki gazowe, destryfikatory, nagrzewnice olejowe a także niemało innych. Urządzenia te pozwalają na grzanie magazynów, hal sportowych, warsztatów. Pochodzą od zaufanych wytwórców, w głównej mierze amerykańskich a także brytyjskich. Firma Technoheat zawsze zapewnia klientom profesjonalną obsługę a także konsulting. Dzięki temu klienci mogą pomyślnie znaleźć urządzenia grzewcze, które spełnią ich wymagania. Rozsądne ceny za świadczone usługi sprawiają, że firmę tę można polecić każdemu. Technoheat zawsze zapewnia fachowość, duży wybór a także świetne zachowanie się do klienta.

Usługi

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Form-Plast S.A. to firma z Bydgoszczy, specjalizująca się w wytwarzaniu detali metodą wtrysku. Zajmujemy się produkcją form wtryskowych, przetwórstwem tworzyw sztucznych i również wtryskami. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży oraz jesteśmy dumni z wysokiej klasy naszych towarów. Stawiamy na nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania, co umożliwia nam podołać różnorodnym potrzebom naszych klientów. Nasze formy wtryskowe są ściśle wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom doskonałą jakość oraz powtarzalność wytwarzanych detali. Nasz kolektyw doświadczonych projektantów oraz technologów współpracuje z klientami na każdym etapie procesu, zapewniając spersonalizowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań. W naszym przetwórstwie tworzyw sztucznych wykorzystujemy różne materiały, takie jak polipropylen. Dzięki temu możemy podołać różnym potrzebom oraz zastosowaniom naszych klientów. Nasze zaawansowane maszyny oraz urządzenia pozwalają nam na efektywną produkcję detali o różnych kształtach oraz rozmiarach. Wtryski to kolejny obszar naszej specjalizacji. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu i również nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie zagwarantować szybką oraz niezawodną produkcję wtrysków. Dysponujemy szerokim zakresem możliwości konfiguracyjnych, co umożliwia nam na elastyczne stosowność się do potrzeb naszych klientów. Nasz priorytet to satysfakcja klienta oraz więc oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie wytwarzania detali metodą wtrysku. Działamy zgodnie z najwyższymi normami jakości, co potwierdzają certyfikaty oraz nagrody, które zdobyliśmy na przestrzeni lat.

Budownictwo

Profesjonalna piła dwugłowicowa

Profesjonalna piła dwugłowicowa

Obrabiasz aluminium oraz chcesz zwiększyć jego produkcję w tym samym czasie zmniejszając uciążliwość pracy? Może obrabiasz tworzywa sztuczne oraz poszukujesz centrum obróbczego dostosowanego do swoich wymagań? Twoja maszyna do obróbki drewna po raz kolejny Cię zawiodła oraz nie masz już cierpliwości do kolejnej naprawy?

Jeśli tak - zapraszamy ciepło do poznania oferty firmy Ozcelik.

Centra obróbcze do różnorakich materiałów to nasza specjalność. Wyposażymy Twój lokal w maszyny do obróbki drewna, aluminium czy tworzyw sztucznych. Maszyny dostosujemy do możliwości Twojego zakładu - jego wielkości czy pojemności. Twojej firmie dostarczymy zarówno maszyny seryjne, jak oraz dostosowane do wymagań indywidualnych.

Na nas zawsze możesz liczyć! Serwisujemy wszystkie centra obróbcze oraz posiadamy szereg części zamiennych w naszej propozycji do wielu rodzajów maszyn. Sprawdź nas oraz przekonaj się że bezawaryjność to nasze drugie imię!

Usługi

Hurtownia kosmetyczna Lublin

Hurtownia kosmetyczna Lublin

BOBI-RED to także fachowa hurtownia kosmetyków, w której znajdą Państwo duży wybór towarów do pielęgnacji ciała, twarzy a także włosów. Wszystkie nasze kosmetyki cieszą się wysoką jakością a także bezpieczeństwem dla skóry, wobec tego z powodzeniem można je posługiwać się zarówno w domu, jak a także w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Prócz tego, w naszej propozycji znajdą Państwo także duży wybór akcesoriów kosmetycznych, takich jak np. ręczniki, myjki, szczotki, itp. Dzięki naszemu doświadczeniu a także wiedzy, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom lecz i duży wybór towarów, lecz również profesjonalne konsulting a także pomocnik w wyborze odpowiednich towarów dla ich potrzeb. Nasz kolektyw pracowników posiada dużą wiedzę techniczną, dzięki czemu każda osoba szukająca dla siebie profesjonalnych środków a także chemii gospodarczej, bez wątpienia może liczyć na solidne konsulting. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie tego co proponujemy namawiamy na naszą stronę internetowa a także do kontaktu poprzez telefon czy też email

Usługi

Ocynkownia kujawsko pomorskie

Ocynkownia kujawsko pomorskie

INOFAMA S.A. to przedsiębiorstwo z siedzibą w Inowrocławiu, specjalizująca się w usługach ocynkowania ogniowego dla firm z terenów województw takich jak kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, łódzkie a oprócz tego mazowieckie. Przedsiębiorstwo ta działa na rynku od wielu lat a oprócz tego zyskała sobie renomę jako solidny a oprócz tego wykwalifikowany dostarczyciel usług ocynkowania. Ocynkowanie ogniowe to bieg pokrywania metalowych powierzchni warstwą cynku w celu zabezpieczenia przed korozją. INOFAMA S.A. oferuje usługi ocynkowania dla różnych branż, w tym dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego, energetycznego a oprócz tego maszynowego. Przedsiębiorstwo realizuje usługi na różnych elementach, w tym na rurach, kształtkach, blachach, kratownicach a oprócz tego innych elementach metalowych. Jako jedna z największych ocynkowni w regionie, INOFAMA S.A. dysponuje nowoczesnymi urządzeniami a oprócz tego maszynami, które pozwalają na szybką a oprócz tego efektywną obróbkę elementów metalowych. Przedsiębiorstwo oferuje także usługi transportowe, co pozwala na wygodne a oprócz tego szybkie dostarczenie elementów do ocynkowania a oprócz tego odebranie ich po wykonaniu usługi. INOFAMA S.A. kładzie duży nacisk na jakość swoich usług. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat jakości ISO 9001, co świadczy o wysokim standardzie jej działań. Wszystkie procesy są stricte kontrolowane, a materiały używane do ocynkowania są starannie selekcjonowane a oprócz tego testowane przed użyciem. Przedsiębiorstwo ta ma także duże doświadczenie w realizacji projektów na zamówienie. INOFAMA S.A. podejmuje się realizacji nietypowych a oprócz tego skomplikowanych zleceń, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań klienta. Dzięki temu, że przedsiębiorstwo ta działa na rynku wielu lat, posiada zasłużony zespół pracowników, którzy są w stanie podołać każdemu wyzwaniu. INOFAMA S.A. to przedsiębiorstwo, która ma bardzo dobre opinie wśród swoich klientów.

Usługi

Wysokiej jakości klipsownice

Wysokiej jakości klipsownice

Przedsiębiorstwo Walowsky powstała w 1990 r. Spółka jest znana na rynku jako wytwórca i dostawca maszyn i urządzeń w większości dla przemysłu mięsnego, oraz do branży gastronomicznej i pozostałego przemysłu spożywczego. Od lat wyposaża w specjalistyczny sprzęt zakłady mięsne i przetwórnie, oraz małe i duże lokale gastronomiczne oraz obiekty hotelowe. Łączy doświadczenie i wiedzę ekspertów, ażeby jak najlepiej sprostać wymaganiom klienta. Spółka zapewnia klientom z sektora przetwórstwa spożywczego, w tym w szczególności przemysłu mięsnego, kompleksowej obsługi, gwarantując jednocześnie serwis na najlepszym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów stale rozwijamy naszą propozycję. Proponujemy komory wędzarnicze, dojrzewalnicze, intensywnego schładzania i fermentacyjne, nastrzykiwarki, pakowaczki, klipsownice oraz inne mniejsze elementy. Więcej szczegółów poznasz na naszej stronie www.

Restauracje i catering

Olkusz przyjęcia weselne

Olkusz przyjęcia weselne

Jesteście przyszłą Młodą Parą oraz szukacie sali, w której może odbyć się Wasze niezapomniane wesele? Nasza pracownia na wesele finezjaklucze jest idealną salą. Jest to nowoczesna sala, którą jest niesamowicie udekorowana zgodnie z życzeniem Młodych. Mieścimy się w pięknym miejscu, w którym można od razu sesję plenerową. Mamy pojemną salę, w której może zmieścić się, aż 140 osób. Nasz życzliwy oraz życzliwy obsada w każdej chwili służą pomocą a oprócz tego zadbają o to, żeby Młodej Parze, jak oraz ich gościom weselnym niczego nie brakowało w trakcie przyjęcia. Mamy również najlepszych kucharzy, którzy potrafią dostosować każdy rodzaj kuchni zresztą, czego życzą sobie Państwo Młodzi. Aby skontaktować się z nami odnośnie do sali, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie wątpliwości.

Medycyna purific

Profesjonalny chirurg naczyniowy Warszawa

Profesjonalny chirurg naczyniowy Warszawa

Convictor Prywatna Poradnia Endokrynologiczna oraz Ginekologiczna to jednostka medyczna, której celem jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki w zakresie diagnostyki oraz leczenia zaburzeń pracy układu dokrewnego oraz ginekologicznych. W skład zespołu lekarzy wchodzą specjaliści z dziedziny endokrynologii, ginekologii oraz diagnostyki obrazowej, posiadający doświadczenie oraz wiedzę w zakresie innowacyjnych metod diagnostycznych.

W ramach propozycji Convictor Prywatna Poradnia Endokrynologiczna oraz Ginekologiczna prowadzi badania hormonalne, cytologiczne, obrazowe oraz zabiegi medyczne, takie jak: terapia hormonalna, kuracja insulinowa czy diagnostyka chorób tarczycy. Oddział proponuje także konsultacje oraz poradnictwo dla pacjentów dotyczące profilaktyki chorób układu dokrewnego oraz zdrowego stylu życia.

Convictor Prywatna Poradnia Endokrynologiczna oraz Ginekologiczna dba o komfort oraz bezpieczeństwo swoich pacjentów, w następstwie tego stosuje nowoczesne metody diagnostyczne oraz zatrudnia kompetentny obsada leczniczy. Zapewnia także przyjazną atmosferę oraz indywidualne postępowanie do każdego pacjenta, co przyczynia się do skutecznego leczenia oraz pełnego zadowolenia z usług świadczonych przez placówkę.

Budownictwo

Najwyższej jakości ogrodzenia Ostrów Wielkopolski

Najwyższej jakości ogrodzenia Ostrów Wielkopolski

Nasza hurtownia materiałów budowlanych Brzozowscy jest jedną z największych a także najchętniej wybieraną w regionie. Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych a także dystrybucją kostek brukowych a także galanterii betonowej. Nasze produkty znajdują wdrożenie w nowoczesnym budownictwie mieszkalnym a także obiektach użyteczności publicznej. Oferujemy materiały budowlane z betonu czołowych polskich producentów, jak DROG-BRUK, ZPB KACZMAREK, DREWBET, BETARD, którzy słyną z wysokiej klasy wyrobów. Zapewniamy najwyższą jakość produktów w atrakcyjnych cenach. Dzielimy się profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiednich materiałów budowlanych. Przez cały czas wzbogacamy propozycję o nowe artykuły, pragnąc sprostać oczekiwaniom w największym stopniu wymagających Klientów. Namawiamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji a także namawiamy do nawiązania kontaktu.