Twoja strona internetowa zasługuje by tutaj być. Śmiało dodaj jej adres www i ciesz się nowymi klientami.

Nieruchomości

Nieruchomości Piaseczno

Nieruchomości Piaseczno

TEDEX Service Sp. z o. o. to fachowa polska firma deweloperska z siedzibą w Piasecznie, która od 2001 roku działa na rynku robót ogólnobudowlanych i również oferuje nowoczesne mieszkania.

Przez szereg lat zdobyła niemało doświadczenia przy realizacji różnorodnych obiektów, w tym budynków produkcyjnych, biurowo-magazynowych, stacji paliw płynnych i również renowacji obiektów pałacowych. Przedsiębiorstwo TEDEX Service zawsze stawia na jakość a także innowacyjność w swoich projektach.

Za sprawą tego, jej inwestycje odpowiadają na potrzeby rynku a także klientów, i również spełniają najwyższe standardy. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowaną kadrę fachowców i również wykorzystuje najnowsze technologie budowlane, co umożliwia na dokonanie lepszej efektywności energetycznej i również wyższego standardu wykończenia. TEDEX Service trudni się w budowie nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych, których inwestycje znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Przedsiębiorstwo w swojej propozycji ma szereg projektów, w tym osiedli w Piasecznie, które składają się z budynków z mieszkaniami o różnej powierzchni. Osiedla całkowicie ogrodzone, mieszkańcy mają dostęp do licznych udogodnień, takich jak miejsca parkingowe, rowerowe, place zabaw i również strefy rekreacyjne. TEDEX Service dba o to, żeby każdy projekt był zgodny| z najwyższymi standardami a także odpowiadał na potrzeby klientów. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksową obsługę inwestycji, począwszy od koncepcji, poprzez projektowanie a także budowę, aż do sprzedaży mieszkań. Poza tym, TEDEX Service oferuje także usługi doradztwa inwestycyjnego, które umożliwia na dopasowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta. Przedsiębiorstwo TEDEX Service jest także wyjątkowo fachowa w realizacji obiektów przemysłowych i również magazynowo-logistycznych. W swojej dotychczasowej działalności firma wykonała niemało projektów, które spełniają oczekiwania w najwyższym stopniu wymagających klientów. TEDEX Service oferuje kompleksowe budownictwo, w tym projektowanie, budowę i również modernizację budynków przemysłowych a także magazynów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 23.03.2023 07:35:56)

Podlinkuj wpis:

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *