Szpitale i przychodnie

Znalezienie skutecznych środków do dezynfekcji szpitali i przychodni jest poważnym wyzwaniem dla współczesnych administratorów obiektów i specjalistów kontroli zakażeń. Niestety, wielu popularnym rozwiązaniom brakuje skuteczności i wydajności wymaganej do zabijania materiałów zakaźnych w złożonych środowiskach szpitalnych. Patogeny te czają się wszędzie – od poręczy przy łóżkach po zacienione kąty – i często są poza zasięgiem sprayów, chusteczek i lamp UV. Ponadto inne metody dezynfekcji mogą uszkodzić sprzęt elektroniczny lub inne materiały. 
 
Wykorzystując system PURIFIC Sucha Mgła podmioty lecznicze mogą skutecznie i elastycznie eliminować patogeny. W odróżnieniu od innych metod dezynfekcji system PURIFIC Sucha Mgła jest bezpieczny dla urządzeń elektronicznych i materiałów takich jak PCV czy guma. Jako jedyny skutecznie dezynfekuje także powierzchnie chłonne (materiały, obicia) łącząc najwyższą skuteczność z efektywnością kosztową i łatwością użycia. System PURIFIC Sucha Mgła jest najbardziej kompleksowym rozwiązaniem w obszarze dezynfekcji powierzchni medycznych.  
hospital, bed, doctor-1802680.jpg
Najważniejsze zalety systemu PURIFIC Sucha Mgła w podmiotach leczniczych:
  • Precyzyjna dezynfekcja powierzchni (w tym trudno dostępnych miejsc) / brak konieczności wycierania powierzchni;
  • Niskie koszty dezynfekcji (niskie zużycie płynu, automatyzacja procesu);
  • Bezpieczeństwo dla ludzi, leków oraz sprzętów elektronicznych (aparatura medyczna) i materiałów;
  • Krótki czas dezynfekcji powierzchni (ok. 30 minut łącznie z wietrzeniem pomieszczenia);
  • Możliwość automatyzacji procesu w tym zdalnego zarządzania pracą wielu urządzeń;
  • Szybka dezynfekcja pojazdów przy użyciu dedykowanej lancy o długości do 6 m (proces dekontaminacji karetki wraz z wietrzeniem trwa 20 minut)
  • Dekontaminacja pomieszczeń gastronomicznych